Партньори са ѝ Джейсън Антон и Алекс Терант. Сериалът стартира след десет дни.

Ние НЕ пращаме спам! Прочетете нашата политика за поверителност за повече информация.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Next Post

В повторния дебют на Мъри: Локомотив (Пловдив) и Левски си разделиха по една точка

В повторния дебют на Мъри: Локомотив (Пловдив) и Левски си разделиха по една точка Локомотив (Пловдив) и Левски изиграха драматичен мач и завършиха при равенство 2:2 в двубой от седмия кръг на efbet Лига. „Сините“ откриха резултата в заключителните минути на първото полувреме с гол на Борислав Цонев, но „черно-белите“ […]