Байерн унищожи австрийски тим с няколко седмици закъснение

System Administrator
Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели!

Байерн Мюнхен постигна успех с удивителното 7:1 над Ред Бул Залцбург, въпреки че преди няколко седмици едва успя да стигне до равенство 1:1 в Австрия.

Роберт Левандовски реализира хеттрик още до 23 минута, за да се превърне в автора на най-ранното подобно постижение в Шампионската лига, независимо от факта, че първите два гола паднаха след дузпи.

До края на полувремето Серж Гнабри увеличи разликата за домакините на четири гола, а след паузата Томас Мюлер добави два и Лирой Сане оформи крайния резултат.

Почетното попадение за „биковете“ падна в 70′, благодарение на Мауриц Кяергаард.

Така Байерн се превърна в първия 1/4-финалист в тазгодишното издание на турнира.

<blockquote class=“twitter-tweet“><p lang=“en“ dir=“ltr“>What a night ?<br><br>Quarterfinals here we come! ?<br><br>♦️ <a href=“https://twitter.com/hashtag/FCBSAL?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw“>#FCBSAL</a> 7-1 ♦️ <a href=“https://t.co/XIYh2ktduX“>pic.twitter.com/XIYh2ktduX</a></p>&mdash; FC Bayern English (@FCBayernEN) <a href=“https://twitter.com/FCBayernEN/status/1501314798197354498?ref_src=twsrc%5Etfw“>March 8, 2022</a></blockquote> <script async src=“https://platform.twitter.com/widgets.js“ charset=“utf-8″></script>

Източник fakti.bg.
Уведомете за фалшива новина

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Next Post

Испански рефер удари спирачка на Интер в гостуването на „Анфийлд“

Испански рефер удари спирачка на Интер в гостуването на „Анфийлд“ Италианският шампион Интер има основания да негодува след отпадането си от Шампионската лига, въпреки успеха над Ливърпул с 0:1 в реванша. Причината е, че испанският рефер Антонио Матеу Лаос пресилено реши да изгони Алексис Санчез само минута, след като гостите […]