Арсенал продължава победната серия след успех над Уотфорд

System Administrator
Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели!

Отборът на Арсенал надви Уотфорд с 3:2 в луд мач от 28-ия кръг на английската Висша лига.

Головата фиеста стартира в петата минута от Йодегаард, а само шест минути по-късно Кучо възстанови равенството.

След половин час игра Сака върна аванса на „топчиите“, а 7 минути след подновяването на играта Мартинели покачи до 3:1 за своя тим.

В 87-ата минута обаче Сисоко отбеляза за Уотфорд и оформи крайния резултат.

Така артилеристите записаха четвърта поредна победа, с което събраха 48 точки и вече са четвърти във временното класиране, докато Уотфорд остава на незавидното предпоследно място с едва 19 пункта.

Източник fakti.bg.
Уведомете за фалшива новина

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Next Post

Кои са вредните за слуха ни шумове

Кои са вредните за слуха ни шумове През тази седмица започна информационната кампания на Световната здравна организация, посветена на слуха. Акцент в нея е безопасното слушане, като средство за поддържане на добър слух през целия живот. Кой шум е вреден за слуха ни? Кои са най-честите причини за загуба или […]