Вижте всички резултати и голмайстори в Шампионската лига

MYnews
Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели!

Европейските вечери се завърнаха с гръм и трясък! Шоуто в Шампионска лига се поднови с 8 вълнуващи срещи от Групи Е, F, G и H, които ни предложиха куп изненади и обрати.

Вечерта започна с изненадваща загуба на Манчестър Юнайтед от швейцарския Йънг Бойс. Междувременно, Севиля и Залцбург си спретнаха парти с четири отсъдени дузпи само за едно полувреме, две от които бяха безвъзвратно профукани.

В най-чакания мач за вечерта Байерн се подигра с Барселона, разбивайки каталунците с класическото 3:0. По същото време настоящият шампион в турнира – Челси, се справи със Зенит с минималното 1:0 и тръгна положително защитата на трофея, а в същата група Ювентус разнищи Малмьо с 3:0.

В останалите срещи драмата не бе по-малка. Динамо Киев отбеляза срещу Бенфика в добавеното време, но радостта бе кратка, тъй като голът бе отменен заради засада. Същите бяха и емоциите в тима на Лил, който получи дузпа в 97-ата минута на мача, но след преглед с ВАР решението на съдията бе отменено и нулевото равенство с Волфсбург се запази.

Виляреал и Аталанта пък си вкараха по две попадения за старт на кампанията.

Йънг Бойс – Манчестър Юнайтед 2:1
0:1 Кристиано Роналдо 13′
1:1 Никълас Нгамалеу 66′
2:1 Жордан Сибачу 90+5′

Севиля – Залцбург 1:1
0:1 Лука Сучич (д.) 21′
1:1 Иван Ракитич (д.) 42′

Барселона – Байерн 0:3